[get-banner]
Soru Cevap

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Petzzshop En Uygun Ve Kaliteli Kedi ve Köpek Ürünleri

Rüyada kedi görmek, özellikle kedi severler açısından oldukça mutlu edici bir durumdur. Her uyuduğumuzda rüya görmemize rağmen çoğunu hatırlamayız. Bazı rüyalar ise fazlasıyla karışık ve anlamsız gelir. Fakat rüyanızda kedi görüyorsanız, bunun bir işaret olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki bu konuda müneccim değiliz ama rüyanızda farklı renklerde ve birden fazla kedi görüyorsanız, bunun bir anlamı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle evinde kedi besleyenler, rüyalarında en sık kedi görenlerdir desek yalan söylememiş oluruz. Sizler için bu konuyu araştırdık ve birbirinden farklı rüya tabirlerini bu yazımızın içerisinde bir araya getirdik. Detaylara girmeden önce şunu da söylemeden geçmek istemiyoruz. Siyah kedilerin uğursuz olduğuna inanılmaktadır. Bunun son derece yanlış olduğunu belirtmek isteriz. Tam tersi rüyanızda veya gerçek hayatta siyah kedi çok görüyorsanız, o gününün oldukça güzel geçeceğine işarettir. Bu yüzden siyah kedi gördüğünüzde kaçmamanızı tavsiye ederiz. 

kedi rüyada görmek
rüyada kedi görmek

Rüyada Kedi Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kedi görmek, gördüğünüz kedinin rengine göre değişmektedir. Örneğin rüyanızda siyah bir kedi gördüyseniz, bu sıkıntı yaşayacağına yorumlanmaktadır. Bunun sebebi yazımızın başında da belirttiğimiz gibi siyah kedilerin uğursuz olduğuna inanılmasıdır. Ne yazık ki talihsizlik ve şanssızlık anlamına gelmektedir. Diğer yandan rüyanızda beyaz bir kedi gördüyseniz, iş ve özel hayatınızda birtakım problemlerle karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Sabırla bu problemleri çözmeye çalışarak, tüm sorunlardan kurtulabilmeniz mümkündür. Rüyanızda yavru kedi gördüyseniz, hayatınızda yetiştirmek istediğiniz işleri zamanında tamamlayabileceğiniz anlamına gelmektedir. Bunlar dışında rüyanızda yavru kedi sevdiğinizi gördüyseniz, bu da hayata her ne olursa olsun umutlu bakacağınız anlamını taşımaktadır. Görüldüğü üzere birçok farklı rüya yorumu bulunmaktadır. Bu tür rüyaları kedi sahipleri daha sık görse de, hiç kedi beslemeyen hatta kedilerden nefret edenler dahi görebilir. Kedilerden nefret edenlerin rüyalarında kedi görmesi ise daha farklı anlamlara gelebilmektedir. 

Rüyada Kedi Görmek Ne Demektir?

Rüyada kedi görmek, yazımızın içerisinde de belirttiğimiz üzere birçok farklı anlama gelmektedir. Kimi rüya tabircilerine göre kedi görmek düşman olarak ifade edilirken kimine göre ise rüyayı gören kişinin bir çocuğunun olacağına işarettir. Tabi ki çocuk sahibi yorumunda rüyayı gören kişinin kadın olması gerekmektedir. Öte yandan rüyanızda birden fazla oynayan kedi gördüyseniz, bu da dolandırıcılık anlamına gelmektedir. Aslında kedi ile ilgili rüya tabirlerine baktığımızda her nedense çoğunun olumsuz yorum olduğunu görüyoruz. Sakın rüyalara aldanıp da kedileri sevmemezlik yapmayın. Şu hayatta herkes ölmeden önce kesinlikle hayvan sevgisini tatmalıdır. Kedi, köpek, kuş, balık hangisi olursa olsun hepsini sevmemiz gerekir. Onlar Allah’ın bizlere emanetidir ve bu emanete gözümüz gibi bakmalıyız. Bu yüzden rüyanızda kedi görün veya görmeyin ama asla onları sevmekten vazgeçmeyin. Yazımızı keyifle okuyacağınızı umuyor, herkese patili günler diliyoruz.

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.