[get-banner]
Kedi Bakımı

Kediler Hangi Oyuncaklardan Hoşlanır?

Petzzshop En Uygun Ve Kaliteli Kedi ve Köpek Ürünleri

Kediler Hangi Oyuncaklardan Hoşlanır?

Merhaba Kedisesi okuyucuları.. Bu makalemde Kediler Hangi Oyuncaklardan Hoşlanır? sorusuna yanıt arayacağız.

Kediler farklı hayvanlardır. Kendilerini sevdirmeyi çok iyi bildikleri gibi aklınıza gelmeyecek şeyleri kendilerine oyuncak yapıp saatlerce onunla eğlenebilmektedirler. Kedi oyuncağı olarak aratacak olursanız birçok farklı oyuncak ile karşılaşabilirsiniz. Fakat her kedi her oyuncak ile oynamıyor. Hatta sizin oyuncak olarak saymadığınız basit bir kağıt ya da poşeti bile kendilerine oyuncak yapıp kendilerini eğlendirebilirler.

En çok da hışırtılı ve parlak şeyler kedilerin oldukça dikkatini çekmektedir. Kedilerin oynaması için oyuncakların ya sesli ya da oldukça renkli veya parlak olması önemlidir. Çünkü dikkatini çekmelidir. Oyuncak fareler kedilerin şüphesiz en çok dikkatini çeken ürünlerdir. Özellikle de renkli olduklarında peşlerine koşmalarına siz de çok güleceksiniz.

Lazer İle Kedinizi Eğlendirin

Kediler Hangi Oyuncaklardan Hoşlanır
Kediler Hangi Oyuncaklardan Hoşlanır

Hareketli oyuncakları da oldukça seven bu sevimli hayvanlar oynadıklarında siz de onunla birlikte eğleneceksiniz. Hatta oyununa dahil olmanız onunla ilgilendiğinizi gösterdiği için aranızdaki bağın da giderek artmasını sağlamaktadır. Yumuşak yapılı oyuncaklar olursa kediniz ısırmayı, fırlatmayı, peşinden koşmayı da oldukça sevecektir.

Eğer kedinizin oradan oraya zıplamasını ve eğlenmesini istiyorsanız kesinlikle bir lazer almalısınız. Böylece hem siz hem de kediniz oldukça eğleneceğinizden emin olabilirsiniz. Elinizde bulunan bu lazeri nereye tutarsanız minik dostunuz oraya koşacaktır. Kedilerin enerjilerini atmalarında da hareket etmeleri etkili olduğu için lazer, bu anlamda oldukça iyidir. Lazer kullanırken kedinizin gözüne tutmamaya özen gösterdiğiniz sürece bu oyuncak ile hem kediniz hem de siz çok eğleneceksiniz.

Kedi Oltası İle Keyifli Vakit Geçirin

Kediler Hangi Oyuncaklardan Hoşlanır
Kediler Hangi Oyuncaklardan Hoşlanır

Kedilerin en severek oynadıkları oyuncaklardan biri de kedi oltasıdır. Ucunda farklı minik oyuncaklar asılı olan bu olta ile kedinizi istediğiniz yere çekebilir ve yükseğe atlamasını da sağlayabilirsiniz. Kedi oyuncakları için çok fazla para harcamanıza da gerek yoktur. Çünkü küçük şeyler ile de kendilerine çok güzel oyunlar bulabilirler.

Ayrıca topları oldukça seven bu hayvanlar için hem parlak yapısı hem de hafif olması nedeniyle alüminyum folyodan bir top yapabilir ve ne kadar güzel oynadığına şahit olabilirsiniz. İki kişi bu topu birbirinize attığınızda kedinizin yakalama çabalarına emin olun çok güleceksiniz. Ayrıca saç tokalarına üstelik de renkli olanlarına da büyük ilgilerinin olduğunu söylemeden geçmeyelim.

İlgili Mesajlar

1 nın 6

2 yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.